Dane teleadresowe - Centralne Biuro Śledcze Policji

Biuletyn Informacji Publicznej

Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

Centralne Biuro Śledcze Policji

ul. Podchorążych 38

00-463 Warszawa

 

telefon: +47 72 136 57 (dyżurny CBŚP - całodobowo)

fax: +47 72 127 50

 

 

ZARZĄDY TERENOWE CBŚP

Zarząd w Białymstoku CBŚP

ul. Warszawska 65

15-005 Białystok

 

adres do korespondencji

ul. Sienkiewicza 65

15-003 Białystok

 

tel. 47 71  13180

fax. 47 71  121 81

 

bialystok@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Bydgoszczy CBŚP

ul. Kijowska 5

85-703 Bydgoszcz

 

tel. 47 75  15070

fax. 47 75  15575

 

 

 

 

 

bydgoszcz@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Gdańsku CBŚP

ul. Harfowa 60

80-298 Gdańsk

 

tel. 47 74  14164

fax. 47 74  14541

        47 74  14542

 

 

 

 

gdansk@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Gorzowie Wlkp. CBŚP

ul. Kwiatowa 10

66-400 Gorzów Wlkp.

 

tel.  47 79  11540

fax. 47 79  11555

 

gorzow@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Katowicach CBŚP

ul. Lompy 19

40-038 Katowice

 

tel. 47 85  11450

fax. 47 85  11401

 

katowice@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Kielcach CBŚP

ul. Kusocińskiego 51

25-045 Kielce

 

tel. 47 80  22100

fax. 47 80  22105

 

kielce@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Krakowie CBŚP

ul.  Mogilska 109

31-571 Kraków

 

tel. 47 83  56100, 56101

fax. 47 83  56107

 

krakow@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Lublinie CBŚP

ul. Północna 3

20-064 Lublin

 

tel. 47 81  14639

fax. 47 81  14293

 

lublin@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Łodzi CBŚP

ul. Pienista 71

94-109 Łódź  

 

tel. 47 84  11290

fax. 47 84 11766

 

lodz@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Olsztynie CBŚP

ul. Pstrowskiego 3/29

10-049 Olsztyn

 

tel. 47 73  14650

fax. 47 73  14655

 

olsztyn@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Opolu CBŚP

ul. Korfantego 2

45-077 Opole

 

tel. 47 86  13202

fax. 47 86  13204

 

opole@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Poznaniu CBŚP

ul. Kochanowskiego 3

60-844 Poznań

 

tel. 47 77  15450

fax. 47 77  14056

 

poznan@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Radomiu CBŚP

ul. 11-go Listopada 37/59

26-600  Radom

 

tel. 47 70  12200

fax. 47 70  12888

 

radom@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Rzeszowie CBŚP

ul. Dąbrowskiego 30

35-036 Rzeszów

 

tel. 47 82  12915

fax. 47 82  12919

 

rzeszow@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Szczecinie CBŚP

ul. Małopolska 47

70-515 Szczecin

 

tel. 47 78  16805

fax. 47 78  16803

 

szczecin@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd we Wrocławiu CBŚP

ul. Podwale 31/33

50-040 Wrocław

 

tel. 47 87  14295

fax. 47 87  14590

 

wroclaw@cbsp.policja.gov.pl

Zarząd w Warszawie CBŚP

ul. Okrzei 13

03-715 Warszawa

 

tel. 47 72  18058

fax. 47 72  18023

 

warszawa@cbsp.policja.gov.pl

 

 


 

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 15.06.2015
Data modyfikacji 19.03.2021
Podmiot udostępniający informację:
Centralne Biuro Śledcze Policji
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Małgorzata Gołaszewska-Horosz
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Adamus CBŚP
Osoba modyfikująca informację:
Magdalena Adamus
do góry